BIP.gov.pl

zastrzeżenia prawne

Witryna BIP I LO w Krasnymstawie jest administrowana w celu umożliwienia każdemu uzyskania niezbędnych informacji o działalności naszej szkoły. Dokładamy wszelkiej staranności, aby informacje zawarte na stronie były rzetelne i aktualne. 

Dokumenty opublikowane na stronie mogą nie odpowiadać oficjalnie przyjętym tekstom. Za autentyczne uznawane są jedynie teksty opatrzone podpisem upowożnionego pracownika szkoły i pieczęcią szkoły potwierdzającymi ich zgodność z oryginałem.

I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie informuje, iż zawartość serwisu internetowego BIP jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Dyrekcji Szkoły.

Dane zawarte na stronach tego serwisu internetowego służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, powstałe w wyniku korzystania z niniejszej witryny internetowej.

 
  do góry strony
wersja do druku
Opublikował: 1lo Krasnystaw
Publikacja dnia: 03.07.2019
Podpisał: Edyta Fidecka
Dokument z dnia: 03.07.2019
Dokument oglądany razy: 918
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie