I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

slider top

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Logo

Unsere Angebote

Kobieta w XXI wieku

     W środę 25 września br. w sali konferencyjnej Krasnostawskiego Domu Kultury uczennice I LO, radne Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw: Natalia Sulkowska i Łucja Chachaj, pod opieką Pana Marcina Wilkołazkiego, zorganizowały otwarte spotkanie, którego głównym tematem była „Kobieta w XXI w.” Uczennice naszego liceum jako prelegentów zaprosiły trzy przedsiębiorcze i niezwykle zaangażowane w wykonywaną przez siebie pracę kobiety: Kornelię Wróblewską, doktor nauk teologicznych, dziennikarkę i polityk, posłankę na Sejm VIII kadencji, Patrycję Łusiak, dyplomowanego dietetyka, właścicielkę firmy "Odżyw się świadomie” oraz Sylwię Leszczyńską, architekta krajobrazu, malarkę, tatuatorkę.
    Podczas prowadzonych dyskusji poruszano kwestie kreowania własnego wizerunku, kształtowania stosunków społecznych z otoczeniem, wyboru własnej drogi zawodowej, a także tematy dotyczące publicystyki i dziennikarstwa oraz zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania się. Wszyscy uczestnicy wydarzenia z ciekawością wysłuchali historii opowiedzianych przez prelegentów oraz aktywnie uczestniczyli w wymianie poglądów i spostrzeżeń.
   Środowe spotkanie było pierwszą z cyklu debat, które Młodzieżowa Rada Miasta planuje zorganizować w najbliższym czasie. W zamyśle młodych radnych mają to być rozmowy z udziałem ekspertów z różnych dziedzin, a także osób, których zaangażowanie w podejmowane przez nie działania zawodowe i społeczne może być przykładem lub inspiracją dla innych. Obsługę fotograficzną spotkania zapewnił Bartosz Dąbrowski.

Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce!

Film

Ogłoszenia

 • Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego

  R E G U L A M I Nfunkcjonowania, obsługi

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Klauzula bezpieczeństwa

  Klauzula BezpieczeństwaNiniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu,

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Oferta zakwaterowania w internacie

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru

  Krasnystaw, 31.08.2017 r. Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru na stanowisko

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Opłaty za korzystanie ze stołówki i internatu

  Opłata w październiku 2019 r. wynosi 260,00 złWyżywienie - 205,00 zł

  CZYTAJ WIĘCEJ

#KOCHAMY NAUKĘ

Nasza szkoła

Adres do korespondencji:


I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
ul. Piłsudskiego 50
22-300 Krasnystaw
e-mail: sekretariat@1lo.krasnystaw.pl
telefon (sekretariat): 82 576 21 46
fax: 82 576 00 61

Najlepsi w regione

Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce, najlepszym liceum w powiecie krasnostawskim i jedną z najlepszych szkół województwa lubelskiego w rankingu 2019!

Szukaj nas w mediach społecznościowych

Chcesz być na bieżąco? Szukaj nas na Facebook'u i Instagramie. Najnowsze informacje ze świata wydarzeń naukowych i sportowych wyselekcjonowane dla Ciebie.