KWATEROWANIE WYCHOWANKÓW W INTERNACIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021


     W związku z sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami dotyczącymi funkcjonowania placówek oświatowych zmianie ulegają zasady kwaterowania wychowanków.

Zakwaterowanie wychowanków będzie odbywało się 31 sierpnia 2020 roku wg następujących zasad:

•    Wychowanków mieszkających pierwszy rok w Internacie zapraszamy od 16.00 do17.00.

•    Wychowanków kontynuujących pobyt od 17.00 do 20.00.

•    Wejście rodziców/opiekunów prawnych w celu podpisania dokumentów będzie odbywało się pojedynczo. Pozostałe osoby są zobowiązane do oczekiwania na zewnątrz. Osoba uprawniona będzie informować o możliwości wejścia do Internatu kolejnych osób i wskazywać miejsce wydzielone do kwaterowania.

•    Przed wejściem do placówki należy zdezynfekować ręce (płyn do dezynfekcji będzie dostępny przy wejściu) oraz założyć osłonę twarzy i rękawiczki ochronne.

•    Na teren mieszkalny wstęp mają tylko i wyłącznie wychowankowie. Zasada ta będzie obowiązywała przez cały rok szkolny.

Przypominamy również, że przy zakwaterowaniu wychowanków konieczna jest obecność rodzica/opiekuna prawnego w celu podpisania dokumentów. Przy podpisywaniu umowy niezbędne jest uzupełnienie danych z dowodu osobistego, dlatego prosimy o jego zabranie.
Bez podpisanych dokumentów żaden wychowanek nie zostanie zakwaterowany.

Drodzy Rodzice! Ten rok ze względu na trwającą epidemię będzie bardzo trudny. Będziemy bezwzględnie wymagać przestrzegania zasad związanych z reżimem sanitarnym, dbając o bezpieczeństwo młodzieży. Prosimy o partnerską współpracę wychowawczą i natychmiastowe reagowanie na trudne sytuacje, jakie mogą pojawić się w Internacie, szczególnie te zdrowotne. W przypadku pojawienia się u dziecka objawów infekcji dróg oddechowych lub innych Rodzice / Opiekunowie muszą natychmiast zabrać dziecko z Internatu i skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym, który decyduje o dalszym postępowaniu medycznym.

Wszystkie wątpliwości, zapytania czy też zgłaszanie np. nieobecności dziecka w Internacie lub rezygnację proszę przesyłać na adres e-mail Internatu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować się telefonicznie: 82 576 25 56

Prosimy Wychowanków i Rodziców o zapoznanie się z obowiązującymi Procedurami.

Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 na terenie Internatu I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie