• 6
  • 7
  • 8

EMOCJONUJĄCE BIEGI SZTAFETOWE

8 października 2021 roku na stadionie w Krasnymstawie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Do rywalizacji, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, przystąpiły cztery szkoły. Łącznie w zawodach udział wzięło 48. młodych biegaczek i biegaczy.
        W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna dziewcząt z I LO w Krasnymstawie, która pod opieką Pani Marty Grzywny wystąpiła w składzie: Mazurek Emilia (IIc) , Łoś Izabela (II c), Mazurek Weronika (IIIcg), Wojtyna Weronika (IIIcg), Zaj Pola (IIa) , Monika Chodorowska (IIIap), oraz rezerwa: Dąbrowska Patrycja (IIa) , Mazurek Malwina (IIIbp).
Nasze dziewczęta od pierwszej zmiany narzuciły wysokie tempo biegu, uzyskując znaczną przewagę nad innymi sztafetami. Prowadzenia nie oddały i ukończyły bieg na pierwszym miejscu. Drugi stopień podium należał do drużyny z II LO w Krasnymstawie, trzeci do ZS nr 1 w Krasnymstawie, zaś czwarty do ZS nr 2 w Krasnymstawie.

Wśród chłopców triumfowali zawodnicy z II LO w Krasnymstawie. Naszej męskiej reprezentacji niewiele zabrakło, aby powtórzyć sukces dziewcząt. Ostatecznie biegacze I LO uplasowali się na drugim miejscu, pokonując ZS nr 1 i ZS nr 2 w Krasnymstawie. Nasi chłopcy pod opieką Pana Mirosława Patejuka wystąpili w składzie: Chwaszcz Marcel (IIIap), Ciechan Miłosz (IIIap), Dziedzic Paweł (IIa), Mazurek Kamil (IIIap), Janiuk Krystian (IIIcg), Piwko Kornel (IIIap), Wójcik Jakub (IIa).

Naszym sportowcom i ich opiekunom gratulujemy wspaniałych wyników!