825762146 sekretariat@1lo.krasnystaw.pl

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

slider top

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

„Śpiewające słowiki” z „Jagiełły”


        28 kwietnia br. uczniowie naszego liceum: Oliwia Burdan z klasy 1A, Justyna Wysocka z klasy 3Ap oraz Krystian Janiuk z klasy 3Cg wzięli udział w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik". Organizatorami tego wydarzenia były: Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach i Wojewódzki Ośrodek Kultury. Decyzją jury w kategorii szkół średnich I miejsce zdobył Krystian Janiuk, a Justyna Wysocka otrzymała wyróżnienie. Kilkanaście dni wcześniej ta sama trójka naszych uczniów została wyróżniona tytułem laureata XVIII Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj, śpiewaj i graj" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie.

Znajdź nas!

Facebook             Instagram