Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Warsztaty na Wydziale Anglistyki UMCS

     Klasy Ia i IIa wraz z opiekunami: p. Moniką Kwiecień, p. Ewą Przybyszewską i p. Tamarą Koterwas wybrały się na naukową wycieczkę do Lublina.
    Odwiedziliśmy Wydział Anglistyki na UMCS, gdzie odbyły się warsztaty prowadzone w języku angielskim. Podzielono nas na grupy, w których pracowaliśmy i rywalizowaliśmy ze sobą m.in. w kalamburach. Uczyliśmy się też przysłów angielskich, poznając ich znaczenie i pochodzenie. Zajęcia prowadzone były w znakomitej atmosferze, uczyliśmy się poprzez zabawę i humor.

Czytaj więcej...

Jagiellończycy w europejskim projekcie: „Read me” (Przeczytaj mnie)

 


     „Read me”  - to nazwa kolejnego projektu europejskiego, w którym dzięki współpracy z zamojskim stowarzyszeniem Heureka Generator uczestniczyło dwoje naszych pierwszoklasistów: Martyna Wach z klasy I c i Dominik Łusiak z klasy Ib.  Wymiana odbywała się w dniach 25.03 – 02.04 2019 r. w Zwierzyńcu. Celem projektu była walka z uprzedzeniami i stereotypami  fukcjonującymi w naszym najbliższym otoczeniu.  
    Tym razem (podczas wymiany) została zastosowana metoda edukacji pozaformalnej o nazwie ‘HUMAN LIBRARY’. W trakcie projektu przygotowano i przeprowadzono event lokalny - zamiast książek można było „wypożyczyć” osobę, która może być narażona na stereotypowe postrzeganie przez innych. Taka osoba jest „żywą książką”, którą możemy przeczytać, a przez to otrzymać informacje „z pierwszej ręki”, które pozwolą nam budować własną opinię.

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE

      Zapraszamy do udziału w Kampanii Dzień bez Śmiecenia.
#ZaczynamOdSiebie  to hasło tegorocznej, trzynastej edycji kampanii Dzień bez Śmiecenia organizowanej przez Rekopol Organizację Odzysku Opakowań S.A., której celem jest edukacja i zachęcanie społeczeństwa do aktywnego promowania selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych.
     Kampania rozpoczyna się 11 maja 2019 r.

Akcję można polubić na Facebooku: https://www.facebook.com/dzienbezsmiecenia/

Dzień Otwartych Drzwi 2019

Drodzy Ósmoklasiści i Gimnazjaliści!

     Bardzo dziękujemy, że odwiedziliście naszą szkołę podczas Dnia Otwartych Drzwi
i zechcieliście wziąć udział w atrakcjach, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Czekamy na Was we wrześniu!
                                                          Społeczność I LO

Fotorelację przygotowała Julia Pasieczna z klasy I C

Czytaj więcej...

„Laury multimedialne” dla Jagiellończyków

     W piątek, 26 kwietnia 2019 r. w gmachu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyło się uroczyste podsumowanie VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego dla szkół ponadgimnazjalnych, organizowanego przez Instytut Filologii Słowiańskiej KUL. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy zaprosili uczestników rywalizacji w podróż do świata muzyki ukraińskiej. Licealiści biorący udział  w konkursie, korzystając z wybranych narzędzi informatycznych, musieli przygotować prezentację multimedialną, ukazującą m.in. historię muzyki na ziemiach ukraińskich, tradycyjne instrumenty muzyczne oraz ukraińskie tańce ludowe. Uczestnicy podjęli również  zagadnienia dotyczące muzyki współczesnej
i zaprezentowali najpopularniejsze zespoły rockowe znane za naszą wschodnią granicą. Było to duże i pracochłonne wyzwanie,  wymagało bowiem połączenia wiedzy z wielu dziedzin oraz umiejętności wyszukiwania, analizowania i syntetyzowania informacji, a ponadto zastosowania w praktyce zaawansowanych technik tworzenia złożonych projektów multimedialnych. Najlepiej z owym zadaniem poradził sobie zespół złożony z dwóch uczennic I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Tegoroczne maturzystki z klasy IIIA: Justyna Mazurek i Katarzyna Łaniewska, przygotowywane przez nauczyciela informatyki p. Marcina Wilkołazkiego, zdobyły I miejsce w konkursie! Tym samym laur zwycięstwa zdobyty w roku ubiegłym nadal pozostał w krasnostawskim liceum „Jagiełły”.  Warto wspomnieć, że w tym samym konkursie wyróżnienie zdobył także drugi przygotowywany przez p. Marcina Wilkołazkiego zespół uczniów z I LO  - Radosław Poszytek i Kuba Włodarczyk z klasy I B.

Czytaj więcej...

Spektakularne potyczki Jagiellończyków z demografią i statystyką – rozwiązania do zadań.

    Wojewódzki finał VIII Konkursu Statystyczno-Demograficznego Sigma Kwadrat to wspaniałe potwierdzenie znakomitych umiejętności i wiadomości Jagiellończyków. I, II i III miejsce, które zajęły zespoły I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie są rezultatem umiejętnego rozwijania potencjału naukowego naszych uczniów. Rewelacyjne przygotowanie drużyn z zagadnień demografii to zasługa nauczyciela geografii p. Anny Chmielewskiej. Jednym z etapów konkursowych przygotowań było doskonalenie matematycznych umiejętności naszych uczniów. Są one owocem pracy matematyków: p. Katarzyny Nowackiej oraz p. Mariusza Kaweckiego. Współpraca nauczycieli matematyki i geografii zaowocowała historycznym zwycięstwem naszych uczniów, jesteśmy najlepsi w województwie! Dodatkowo p. Mariusz Kawecki na prowadzonych przez siebie warsztatach statystycznych wprowadzał uczniów w arkana potęgi liczb. Poniżej znajdują się rozwiązania do jego autorskich zadań, które były punktem wyjścia ciekawych matematycznych potyczek.
     Pokazujemy naszym uczniom, że matematyka w statystyce nie jest trudna! Przedstawiamy przykładowe zadania:

Czytaj więcej...

Wojewódzkie zwycięstwo Jagiellończyków!

    I, II i III miejsce zdobyły zespoły  I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, które wystartowały w VIII Konkursie Statystyczno-Demograficznym Sigma Kwadrat. Wojewódzkie finały konkursu odbyły się 26.04.2019 r. na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Prace 9. uczniów I LO otworzyły im drzwi do finału, w którym licealiści konkurowali w testowych zmaganiach z wiedzy statystycznej i demograficznej. W czasie, gdy Jury sprawdzało zadania, zespoły uczniowskie wraz z nauczycielami uczestniczyły w interesującym wykładzie. O inflacji i deflacji oraz roli Banku Centralnego i Urzędu Statystycznego w gospodarce państwa opowiadała w barwny sposób Dyrektor Oddziału Okręgowego NBP w Lublinie p. Ilona Skibińska-Fabrowska.
     Podczas oczekiwania na werdykt emocje naszych zespołów sięgały zenitu, ponieważ Jury ogłaszało wyniki od ostatniego miejsca. Euforia wśród Jagiellończyków wybuchła po odczytaniu IV miejsca, bo okazało się, że są najlepsi!!!
     Opiekunami merytorycznymi zwycięskich drużyn byli: demografia – Anna Chmielewska, statystyka – Mariusz Kawecki i Katarzyna Nowacka.
I miejsce zajął zespół w składzie:
Julia Kwiecińska kl. IC, Arkadiusz Kłosowski kl. IIA, Filip Tarajko kl. IIA
Opiekunowie merytoryczni:
nauczyciel geografii – Anna Chmielewska, nauczyciel matematyki – Katarzyna Nowacka
II miejsce zespół w składzie:
Bartłomiej Fidecki kl. IB, Filip Kopańko kl. IB, Maciej Tkaczuk kl. IB
Opiekunowie merytoryczni:
nauczyciel geografii – Anna Chmielewska, nauczyciel matematyki – Mariusz Kawecki
III miejsce zespół w składzie:
Monika Adamiak kl. IB, Dominik Łusiak kl. IB, Tomasz Marek kl. IB
Opiekunowie merytoryczni:
nauczyciel geografii – Anna Chmielewska, nauczyciel matematyki – Mariusz Kawecki.

     Bardzo cenne nagrody (laptopy) to tylko niewielka część radości z konkursu. Poczucie zwycięstwa sprawia, że ambicje, wiara w siebie i apetyt na sukcesy rosną u młodego człowieka w niespotykanym tempie.

Gratulacje dla zwycięzców!

     Zapraszamy do naszego liceum! W kolejnych edycjach z Wami też pójdziemy po zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Damian Ćwikła - Laureatem Nagrody im. Jana i Heleny Stefańczyków - Steftleben w roku szkolnym 2018/2019

     Laureatami zaszczytnej Nagrody im. Jana i Heleny Stefańczyków - Steftleben mają szansę zostać uczniowie kończący I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, posiadający wybitne osiągnięcia w nauce oraz wykazujący aktywność w szeroko pojętej działalności społecznej. W tym roku szkolnym Kapituła Nagrody, po zapoznaniu się ze zgłoszonymi przez wychowawców klas maturalnych nominacjami, w wyniku tajnego głosowania wyłoniła zwycięzcę – ucznia klasy III C, Damiana Ćwikłę.

Treść laudacji wygłoszonej podczas uroczystego Pożegnania Absolwentów 2019,
przez wychowawczynię klasy III C, p. Annę Kowalską:

     Damian Ćwikła to uczeń bardzo zdolny, pracowity i sumienny. Jest człowiekiem, który kocha naukę. Pasjonują go zwłaszcza dziedziny matematyczno – ekonomiczne, ale wśród jego zainteresowań szczególne miejsce zajmuje również geografia. Taki właśnie profil klasy wybrał, kiedy będąc  jeszcze gimnazjalistą,  planował dalszą drogę edukacji.
    Lata spędzone w I Liceum Ogólnokształcącym  im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie  Damian poświęcił właśnie nauce, inwestując w swój rozwój intelektualny. Znajdowało to oczywiście potwierdzenie w jego bardzo dobrych i celujących ocenach cząstkowych i końcoworocznych. My, nauczyciele, z wielką radością obserwowaliśmy, jak z każdym rokiem uczeń ten wzrastał, poszerzał własne horyzonty myślowe i wciąż udowadniał nam, że  stać  go na  jeszcze więcej.
    W każdym roku szkolnym  utrzymywał  się na pozycji najlepszego ucznia w klasie i zasilał grono najzdolniejszych uczniów w szkole.

Czytaj więcej...

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2019

     26 kwietnia 2019 r. odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów, tegorocznych maturzystów I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.   
     W spotkaniu uczestniczyli znamienici goście: p. Andrzej Leńczuk, Starosta Krasnostawski, p. Marcin Wojewoda, Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców oraz Rodzice maturzystów, otrzymujących świadectwa z wyróżnieniem.  Po przywitaniu zebranych, Pani Dyrektor Edyta Fidecka dokonała podsumowania roku szkolnego, podkreślając sukcesy uczniów  w olimpiadach  i konkursach oraz  zapoznała zebranych z wynikami klasyfikacji. Okolicznościowe przemówienie wygłosił Starosta Krasnostawski, p. Andrzej Leńczuk.
Najlepszym uczniom wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe:
Klasa III A :
1) Tomasz Szuba – średnia ocen – 4,94
Klasa III B:
1)    Katarzyna Dudek – średnia ocen – 5,44
2)    Przemysław Dobosz – średnia ocen – 4,86
3)    Ewelina Chmielewska – średnia ocen – 4,75
4)    Adrian Kostrzanowski – średnia ocen – 4,75
Klasa III C:
1)    Małgorzata Marczewska – średnia ocen – 5,00
2)    Sabina Drąg – średnia ocen – 4,89
3)    Damian Ćwikła – średnia ocen – 4,82
4)    Jakub Parzymies – średnia ocen – 4,78
5)    Agata Troć – średnia ocen – 4,76

Czytaj więcej...

Jagiellończycy w ogólnopolskim programie „Dzień Przedsiębiorczości”

     20 marca 2019 r. w ramach XVI edycji ogólnopolskiego programu „Dzień Przedsiębiorczości” młodzież naszego liceum odwiedziła wiele firm i instytucji działających w Krasnymstawie i najbliższych okolicach. Nasi licealiści zagościli m.in. w Urzędzie Miasta Krasnystaw, Komendzie Powiatowej Policji, Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie, Powiatowym Urzędzie Pracy, Muzeum Regionalnym, Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie, Areszcie Śledczym, a także w wielu lokalnych prywatnych przedsiębiorstwach, działających w różnych branżach.

Czytaj więcej...

Wielkie Święto Języka Polskiego w Jagielle - VII Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej rozstrzygnięty!

          Źle mówić i pisać znaczy krzywdzić swoją mową tych, którzy ją budowali.
                                                                              Janusz Korczak

 

     4 kwietnia 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie odbył się VII Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej - Mówię i piszę po polsku. Organizatorzy konkursu pragnęli przyczynić się do popularyzacji kultury języka polskiego, krzewienia polszczyzny poprawnej i pięknej. Dbając o język przodków, wyrażamy bowiem szacunek dla ojczyzny.
     Za stronę merytoryczną zadań konkursowych (dyktando i test poprawnościowy) odpowiadała przewodnicząca Komisji Konkursowej, pracownik naukowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, pani dr Anna Majewska – Wójcik.
Patronat honorowy nad konkursem objęli:
- Katedra Języka Polskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
- Kuratorium Oświaty w Lublinie
- Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

 1. „Spotkanie z Doktorem Marchewką”
 2. Doceniona praca uczniów Jagiełły
 3. Udział Jagiellończyków w Zamojskich Dniach Frankofonii
 4. Finały Olimpiady AGH
 5. DZIEWCZĘTA Z ILO ZDOBYWAJĄ PIŁKARSKI PUCHAR!
 6. Nasz udział w Seminarium Dzieje złotego
 7. Jagiellończycy czytają powieści Tolkiena
 8. Rewelacyjny XXXVII Festiwal Piosenki Międzynarodowej Jagiełło 2019!!!
 9. Wyjątkowe spotkanie z krasnostawskim pasjonatem – regionalistą, doktorem Leszkiem Janeczkiem
 10. Spotkanie z żołnierzami z 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina
 11. Jubileuszowy wykład prof. Mariusza Dubaja, absolwenta I LO
 12. Lekcja samorządności - wizyta studyjna w Lublinie MRM
 13. KOSZYKARSKIE ZWYCIĘSTWO ZAWODNICZEK Z JAGIEŁŁY
 14. Jagiellończycy w okręgowym etapie Olimpiady Przedsiębiorczości
 15. ,,Kapeluszowy miszmasz”
 16. Dzień Kobiet w Internacie
 17. Programowanie, robotyka, gry, prelekcje, nauka i kariera w branży IT, czyli Check IT 2019
 18. Upowszechnienie projektu „Talk, talk”
 19. Jagiełło nagradza Gimnazjalistów i Ósmoklasistów!
 20. DZIEŃ PATRONA SZKOŁY 2019
 21. W świecie poezji Ks. Jana Twardowskiego
 22. „Wydruk mózgu” przepustką do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „InfoSukces”!
 23. Gala Przedsiębiorczości 2019
 24. Stypendysta z Jagiełły
 25. ZAPROSZENIE
 26. Wykłady zdalne z informatyki w naszej szkole
 27. ZAPROSZENIE
 28. Prawniczy sukces uczennicy Jagiełły!
 29. Debata oxfordzka w Jagielle
 30. Jagiellończycy współorganizują XLV Olimpiadę Geograficzną dla Lubelszczyzny
 31. NASZE PINGPONGISTKI BLISKO WOJEWÓDZKIEGO PODIUM
 32. Walka o Diamentowe Indeksy
 33. Mamy talent… - w gościnie u Czarniecczyków
 34. #KOMÓRKOMANIA w I LO w Krasnymstawie
 35. Głosujmy!!!
 36. Notatki z posiedzenia Młodzieżowej Rady Miasta
 37. Zdobyliśmy tytuł „Najaktywniejsza Szkoła w Dniu przedsiębiorczości 2018”!
 38. „W kręgu różnych mitologii” – wykłady prowadzone przez studentów KUL
 39. Wyjazdowa lekcja wychowania fizycznego – narty w Bobliwie
 40. Jagiellończycy w II etapie Olimpiady Przedsiębiorczości
 41. Warsztaty z doradztwa zawodowego
 42. Kolejny sukces humanisty z Jagiełły!
 43. OGŁOSZENIE
 44. FILIP W MATEMATYCZNYM FINALE!
 45. Jagiełło pomaga!!!
 46. SPOTKANIE Z WYKŁADOWCĄ POLITECHNIKI LUBELSKIEJ!
 47. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
 48. „Krasnostawskie, jakie cudne…” – gala wręczenia nagród w I LO w Krasnymstawie
 49. STUDNIÓWKA 2019
 50. ACH… CO TO BYŁ ZA BAL!!!
 51. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie wśród najlepszych szkół w Polsce!
 52. Historyczne podium dla Adriana!
 53. Otwarta droga do sukcesów
 54. Karolina Stasak laureatką konkursu wojewódzkiego!
 55. KULTURA NA WIDOKU
 56. Jarmark bożonarodzeniowy 2018
 57. „Dziś wszystkim z nas Bóg narodzi się” – wigilia w Internacie
 58. Jagiellończycy rozpoczęli sezon łyżwiarski – część druga.
 59. Kolejna odsłona projektu NHEF - "Wszystko, co kocham"
 60. My też chcemy świetnie jeździć na łyżwach!
 61. Światowy Dzień AIDS
 62. Mikołajki w Jagielle
 63. Katarzyna Dudek stypendystką Prezesa Rady Ministrów!
 64. Wieczór wróżb andrzejkowych w Internacie.
 65. Uczennica I LO półfinalistką konkursu "Discover Canada 2019"
 66. Lekcja wiedzy o społeczeństwie… w Sądzie Okręgowym w Zamościu
 67. Mikołaj z Jagiełły na oddziale dziecięcym krasnostawskiego szpitala
 68. ‘Flowers, Bees and other Taboos in SexEd’ – kolejny udział Jagiellończyków w programie Erasmus+
 69. Film ,,Powidoki” w ramach projektu NHEF
 70. Lekcja patriotyzmu w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie
 71. Humaniści z Jagiełły poszerzają swoją wiedzę z zakresu Konstytucji RP
 72. Mistrzostwo powiatu i awans do województwa w zawodach pływackich!!!
 73. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości… w Jagielle!
 74. Warszawa w 100 – lecie niepodległości!
 75. Jagiełło gra w szachy!
 76. Rozprawa sądowa w Jagielle
 77. Turniej badmintona w Zamościu
 78. 100 lat Niepodległej!
 79. ,,Przychodzimy, odchodzimy…”
 80. Czyta na medal!
 81. Bohaterom – w stulecie odzyskania niepodległości…
 82. Nietypowa lekcja w ramach projektu: „Let me tell you a story”
 83. List Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego
 84. POETYCKA LEKCJA PATRIOTYZMU W PRZEDEDNIU ROCZNICY STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
 85. "Kannst du kreativ schreiben?"
 86. Udział Jagiellończyków w projekcie: NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ.
 87. Międzyszkolne kółko matematyczne
 88. Ogólnopolski sukces uczennicy I LO!!!
 89. By czas nie zaćmił i niepamięć…
 90. Jagiellończycy dla „Niepodległej”
 91. Spotkanie z prawnikiem
 92. Chłopcy z I LO mistrzami powiatu w badmintonie!
 93. Dzień Nauczyciela w Internacie
 94. Poetyckie spotkanie z historią
 95. Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery
 96. Integracja przy pieczonym ziemniaku
 97. Międzyszkolne kółko matematyczne
 98. „Na skrzydłach orłów”
 99. NASI STYPENDYŚCI 2018
 100. Nauczycielskie laury
 101. Dziękujemy, jak każdego roku…
 102. Dzień Chłopaka w Internacie.
 103. Podziękowania od wolontariusza z AIESEC.
 104. Udana inauguracja sportowego roku szkolnego 2018/2019
 105. Uczennica I LO na Gali IT Szkoły NASK w Warszawie
 106. Zajęcia terenowe z geografii w I LO
 107. Spotkania z Wolontariuszami AIESEC
 108. Otrzęsiny w Jagielle
 109. Salon Maturzystów 2018
 110. XXXIV PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ
 111. Otrzęsiny w Internacie!
 112. W trosce o bezpieczne grzybobranie!
 113. „Kilka słów o mesjanizmie polskim” – lekcja w Muzeum Regionalnym
 114. Spływy kajakowe 2018
 115. Nie jesteś sam… O kursie szkoleniowym „Let it be, 2 Shared Wisdom”
 116. „Jedzie, jedzie straż ogniowa”, czyli ćwiczenia ewakuacyjne w Internacie.
 117. ,, Aktywne mimo wszystko” - spotkanie z Amazonkami
 118. Finał projektu medycznego „Misja MED.”
 119. NARODOWE CZYTANIE 2018
 120. Projekt ‘Let’s debate’ realizowany w naszej szkole
 121. „Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal…”
 122. Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w I LO
 123. OGŁOSZENIE
 124. Dziewczęce zmagania z piłką nożną na Węgrzech, czyli Erasmus na sportowo!
 125. Wyjazd do Brukseli nagrodą dla uczennicy Jagiełły!
 126. Katarzyna Dudek - szkolnym Mistrzem Języka Angielskiego!
 127. Wolontariusze z programu Euroweek… w naszej szkole!
 128. Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
 129. Mecz o Puchar Dyrektora Szkoły
 130. Laureatki Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej!
 131. MUSICAL W JAGIELLE, CZYLI WSCHODZĄCA GWIAZDA
 132. UCZENNICA JAGIEŁŁY NA WARSZTATACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KUL
 133. Zapraszamy do głosowania!
 134. Wizyta studyjna w Warszawie
 135. Konkurs biologiczny, czyli „Powtórka przed maturą”
 136. „ Jak nie czytam, jak czytam!”
 137. Eurobiegi 2018
 138. KAJAKI 2018
 139. Sukces Jagiellończyka w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym – „Kangur”!!!
 140. Nie spal się na starcie w dorosłość!
 141. Jagiellończycy kolejny raz na podium Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego!!!
 142. Przedsmak wakacyjnych przygód, czyli wycieczka do „Wodnego Dołu”.
 143. Spotkanie z prawnikiem
 144. Bieszczadzkie anioły z Jagiełły, czyli szkolna wycieczka drugoklasistów
 145. Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym!!!
 146. Co mi jeszcze z tych lat dawnych się marzy ? - Zjazd Absolwentów (1974-1978)
 147. Wystawiamy musical "Wschodząca gwiazda"
 148. Webinarium SGH w I LO
 149. Poznaj swój potencjał!!!
 150. Udział Jagiellończyków w krasnostawskiej „Nocy Muzeów”
 151. Izabela Pastuszak zwyciężczynią Konkursu Multimedialnego dla Burs i Internatów Województwa Lubelskiego !
 152. „Praktyk Biznesu”, czyli jak prowadzić własną firmę.
 153. Plażowe zwycięstwo siatkarek i siatkarzy!
 154. Podstępne WZW!
 155. Instrukcja logowania
 156. Instrukcja logowania do systemu rekrutacji
 157. Szkoła Biznesu w Jagielle!
 158. Matematyka dla ciekawych świata
 159. Film promocyjny
 160. Znamię! Znam je?
 161. Nasi biegacze nie zawodzą
 162. Pożegnanie absolwentów w Internacie.
 163. ZAPROSZENIE
 164. Ostatnie spotkanie z „Misją MED”
 165. Dzień Przedsiębiorczości początkiem kariery zawodowej naszych uczniów
 166. Pożegnanie Absolwentów Anno Domini 2018
 167. Dzień Otwartych Drzwi 2018
 168. Doświadczenie czy młodość? Turniej Piłki Koszykowej i Siatkowej z udziałem uczniów liceum i absolwentów szkoły.
 169. Jagiellończycy – zwycięzcami w VII Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym SIGMA Kwadrat
 170. Ciekawostki ekonomiczne – spotkanie z absolwentem I LO
 171. Doposażenie bazy dydaktycznej szkół ogólnokształcących, dla których Powiat Krasnostawski jest organem prowadzącym
 172. Kolejny humanistyczny sukces Jagiellończyka!
 173. Jagiellończycy zwycięzcami w Konkursie Motoryzacyjnym!
 174. Weronika Mróz laureatką Ogólnopolskiego Konkurs Matematyczno-Informatycznego "Zobaczyć Matematykę".
 175. Wojewódzkie mistrzynie poprawności językowej z Jagiełły
 176. Indeks dla utalentowanej Ilony!!!
 177. Nasz udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
 178. OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I LO Z ZAKRESU OBRONY CYWILNEJ I POŻARNICTWA
 179. VI Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej rozstrzygnięty!
 180. Uczennica z Jagiełły Mistrzem Ortografii Francuskiej
 181. Maturzyści z III a zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego!
 182. Projekt Erasmus + na Węgrzech
 183. Finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Historycznej z „ Jagiełły”!
 184. Powiatowy Konkurs „Wielkie Odkrycia Geograficzne”
 185. ZAPROSZENIE NA ZJAZD ABSOLWENTÓW – MATURA 1978
 186. Indeks Politechniki Warszawskiej kolejny raz dla ucznia I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie!
 187. Recytujemy z sukcesami !!!
 188. Izabela Stasiuk zdobywczynią indeksu na Administrację!
 189. Przyszli Prawnicy z „ Jagiełły” zdobywają najwyższe laury na KUL-u! Paulina Ciechańska zdobywczynią indeksu na Prawo!
 190. XXXVI Festiwal Piosenki Międzynarodowej „Jagiełło 2018”
 191. W świat bajki z profesorem Romanem Doktórem
 192. Uczmy się dawać ludziom miłość!
 193. Bądź dobrym kierowcą!
 194. "It's good to be folk!" – niecodzienna lekcja języka angielskiego
 195. „Lubelskie ślady Centralnego Okręgu Przemysłowego” – nasz udział w sesji naukowej
 196. Jesteśmy w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności
 197. Gala Przedsiębiorczości 2018
 198. Niezawodni sportowcy z Jagiełły
 199. Najpiękniejsze są polskie dziewczyny…. i nasze w Internacie !
 200. SOBOTA W WARSZAWIE - UCZNIOWIE JAGIEŁŁY NA SGH I W MUZEUM NARODOWYM!
 201. Dzień Patrona 2018!
 202. Uczymy się programowania od najlepszych - Konferencja „Check IT”!
 203. Zwyciężamy, bo czytamy!
 204. Siatkarskie Sreberka z I LO!
 205. Kolejny projekt Erasmus +
 206. Uniwersytecka lekcja w Jagielle - spotkanie z poezją Herberta
 207. „Leczymy Oskara” – warsztaty stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym
 208. Walentynki w Internacie
 209. Adam Ogonowski w etapie okręgowym XLI Olimpiady Języka Francuskiego
 210. Niepokonani siatkarze z Jagiełły!
 211. Drodzy Gimnazjaliści!
 212. Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
 213. Poezja księdza Jana Twardowskiego wciąż żywa…
 214. Powiatowy Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjum
 215. Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów gimnazjum
 216. Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum
 217. Zwycięstwo siatkarek Jagiełły!
 218. Sporty zimowe w „ Jagielle”
 219. I Liceum w okręgowym etapie XLIV Olimpiady Geograficznej
 220. KURS PIERWSZEJ POMOCY
 221. Spotkanie profilaktyczne w Internacie
 222. Kolejny sukces humanistów z Jagiełły!
 223. Jedziemy do Golubia - Dobrzynia po laur historyczny!
 224. KURS SAMOOBRONY W I LO
 225. ZAPROSZENIE
 226. ZAPROSZENIE
 227. Półmetek 2018
 228. Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw
 229. Warsztaty językowe z Kołem Naukowym Anglistów UMCS
 230. Olimpijka z I LO!
 231. Wyjazd na Uniwersytet Medyczny
 232. JEGO UŚMIECH - NASZYM UŚMIECHEM, czyli Szlachetna Paczka 2017.
 233. Bal karnawałowy w Internacie
 234. „Fortuna kołem się toczy, prosimy o aplauz!” Jagiellończycy wśród publiczności znanego teleturnieju!
 235. Studniówka 2018!
 236. „Habt ihr den Weihnachtsmann gesehen?“ – Czy widzieliście Świętego Mikołaja?
 237. Pracownia na miarę XXI wieku!
 238. „Krasnostawskie, jakie cudne…”
 239. VI Konkurs Poprawności Językowej
 240. Wieczór wigilijny w Internacie
 241. Nasz udział w projekcie: „Misja MED: odkrywaM, rozumiEm, Doświadczam” – ciąg dalszy
 242. Nasz udział w projekcie: „Misja MED: odkrywaM, rozumiEm, Doświadczam”
 243. ZAPROSZENIE
 244. Jasełka 2017
 245. CONCOURS DE LA CONNAISSANCE DE LA FRANCE
 246. Z wizytą w grodzie Kraka
 247. OBWIESZCZENIE
 248. Radzimy sobie ze stresem...
 249. Cyberprzemoc i zagrożenia w sieci – spotkanie z policjantami w Internacie
 250. Prace olimpijskie uczennic I LO wysoko ocenione przez Komitet Okręgowy XLIV Olimpiady Geograficznej
 251. Lubelskie wspiera uzdolnionych
 252. II (regionalny) etap XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” – rozstrzygnięty!
 253. Sukces ucznia klasy matematycznej na Olimpiadzie Języka Francuskiego!
 254. Licealiści uczą się przedsiębiorczości na Litwie
 255. Agata Kneć - mistrzynią polskiej ortografii
 256. Wróżby andrzejkowe w internacie
 257. Jagiellończyk w gronie najlepszych na olimpiadzie!
 258. Konkurs „Krasnostawskie, jakie cudne…” rozstrzygnięty!
 259. Warsztaty psychologiczne
 260. W świecie inżynierii materiałowej
 261. Debiutanci w wielkim stylu!
 262. Nowy Prezes Stowarzyszenia Absolwentów!
 263. Geografia bez tajemnic
 264. I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie Stacją Kultury!
 265. Spotkanie profilaktyczne w Internacie
 266. Warszawa da się lubić…
 267. Kolorowe poduchy
 268. Kolejna odsłona prawnicza!
 269. W Internacie o przemijaniu…
 270. Uczennica I LO , Paulina Kostrzanowska, stypendystką Prezesa Rady Ministrów
 271. JAGIELLOŃCZYCY MISTRZAMI POWIATU!
 272. Najpiękniejsze okładki „Wesela” Wyspiańskiego
 273. Odeszli, ale żyją w naszej pamięci ...
 274. UWAGA!
 275. Prawdziwe oblicze inżynierii materiałowej – spotkanie z pracownikiem naukowym Politechniki Lubelskiej
 276. „Koncert dla Niepodległej”
 277. II Turniej Szachowy o Puchar Jagiełły
 278. Regulamin powiatowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów klas gimnazjalnych
 279. Regulamin powiatowego konkursu biologicznego dla uczniów klas gimnazjalnych
 280. Regulamin powiatowego konkursu matematycznego dla uczniów klas gimnazjalnych
 281. Powiatowe konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół gimnazjalnych
 282. REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS GIMNAZJALNYCH POWIATU KRASNOSTAWSKIEGO
 283. 1
 284. Jesienny rajd uczniów z II B
 285. Klasa IIIC rozpoczyna sezon zimowy
 286. IT-Szkoła
 287. „Upoluj swoją książkę”
 288. Program Erasmus +
 289. W - f na kajakach!
 290. Stacje Kultury
 291. Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017 / 2018
 292. Wychowankowie Internatu na wystawie fotografii ,, Wodny Dół”
 293. Niespodzianka w Jagielle
 294. Prawnicy z „Jagiełły”!
 295. Integracja poprzez zabawę ...
 296. Wyjątkowe Święto Edukacji Narodowej w Jagielle!
 297. Piłkarski pojedynek o Mistrzostwo Szkoły
 298. List Rzecznika Praw Dziecka z okazji Dnia Edukacji Narodowej
 299. PIERWSZY MURAL W KRASNYMSTAWIE
 300. OGŁOSZENIE
   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

srebrna-liceum 2019

 

   

Facebook  

   
Copyright © 2019 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie