I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

slider top

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Logo

Unsere Angebote

Konkursy Biologiczne

     7 czerwca 2019 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego „Powtórka przed maturą”. Konkurs organizowany był przez III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie przy współpracy UMCS w Lublinie. W eliminacjach wojewódzkich szkołę reprezentowała Julia Skóra, uczennica klasy IIB. Nasza reprezentantka znalazła się wśród najlepszych, otrzymując wyróżnienie i nagrodę rzeczową.  Przewodnicząca Jury  gratulowała uczniom dobrego przygotowania się do konkursu i uzyskania wysokiej punktacji za test. Uczestnicy,  oprócz zmagań z trudnymi zadaniami maturalnymi, uczestniczyli w warsztatach o tematyce zoologicznej i w wykładzie „Przyroda matką inspiracji”, zaś ich opiekunowie mieli możliwość wysłuchania  interesującego wykładu, wygłoszonego przez p. Małgorzatę Wrzesień.
     30 maja 2019 r. w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 odbył się XIX Powiatowy Konkurs Profilaktyczny, którego organizatorem byli gospodarze konkursu i PSSE w Krasnymstawie. Nasze liceum reprezentowały uczennice z klasy II B: Julia Skóra, która zajęła III miejsce oraz Natalia Sulkowska.
Serdecznie gratulujemy!

Do udziału w konkursach uczennice przygotowywały się pod kierunkiem  p. Elżbiety Kargul.
Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce!

Film

Ogłoszenia

 • Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego

  R E G U L A M I Nfunkcjonowania, obsługi

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Klauzula bezpieczeństwa

  Klauzula BezpieczeństwaNiniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu,

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Oferta zakwaterowania w internacie

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru

  Krasnystaw, 31.08.2017 r. Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru na stanowisko

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Opłaty za korzystanie ze stołówki i internatu

  Opłata za miesiąc czerwiec 2019 r. wynosi 176,00 złWyżywienie - 121,00

  CZYTAJ WIĘCEJ

#KOCHAMY NAUKĘ

Nasza szkoła

Adres do korespondencji:


I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
ul. Piłsudskiego 50
22-300 Krasnystaw
e-mail: sekretariat@1lo.krasnystaw.pl
telefon (sekretariat): 82 576 21 46
fax: 82 576 00 61

Najlepsi w regione

Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce, najlepszym liceum w powiecie krasnostawskim i jedną z najlepszych szkół województwa lubelskiego w rankingu 2019!

Szukaj nas w mediach społecznościowych

Chcesz być na bieżąco? Szukaj nas na Facebook'u i Instagramie. Najnowsze informacje ze świata wydarzeń naukowych i sportowych wyselekcjonowane dla Ciebie.