I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

slider top

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Logo

Unsere Angebote

„Jak nie czytam, jak czytam”

     W ramach akcji „Jak nie czytam, jak czytam” w celu promocji czytelnictwa zaprosiliśmy do naszej szkoły przedszkolaków z Przedszkola Nr 5 im. Bajeczka w Krasnymstawie. Przygotowaliśmy dla nich krótki spektakl na podstawie utworów, które znają i lubią. Następnie uczyliśmy, że książka to przede wszystkim dobra rozrywka, dzięki niej  można się dużo dowiedzieć. Po uczniowskich wystąpieniach każdy z przedszkolaków przeczytał przygotowany przez siebie fragment, rozwiązywał zagadki i rebusy. Miłym akcentem było uhonorowanie wszystkich maluchów łakociami, zakładkami i naklejkami na ulubione książki. Pod koniec spotkania dzieci wraz z wychowawczynią panią Jolanta Gleń i panią bibliotekarką, Tamarą Koterwas udały się do naszej szkolnej biblioteki, by zapoznać się z funkcjonowaniem szkolnej biblioteki.
     Za przygotowanie przedsięwzięcia promującego czytelnictwo wśród najmłodszych należą się serdeczne podziękowania uczniom przede wszystkim z klasy 2b: Klaudii Humin, Julii Łusiak, Joannie Turczyńskiej i Kacprowi Konofałowi.

                

Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce!

Film

Ogłoszenia

 • Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego

  R E G U L A M I Nfunkcjonowania, obsługi

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Klauzula bezpieczeństwa

  Klauzula BezpieczeństwaNiniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu,

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Oferta zakwaterowania w internacie

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru

  Krasnystaw, 31.08.2017 r. Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru na stanowisko

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Opłaty za korzystanie ze stołówki i internatu

  Opłata za miesiąc czerwiec 2019 r. wynosi 176,00 złWyżywienie - 121,00

  CZYTAJ WIĘCEJ

#KOCHAMY NAUKĘ

Nasza szkoła

Adres do korespondencji:


I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
ul. Piłsudskiego 50
22-300 Krasnystaw
e-mail: sekretariat@1lo.krasnystaw.pl
telefon (sekretariat): 82 576 21 46
fax: 82 576 00 61

Najlepsi w regione

Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce, najlepszym liceum w powiecie krasnostawskim i jedną z najlepszych szkół województwa lubelskiego w rankingu 2019!

Szukaj nas w mediach społecznościowych

Chcesz być na bieżąco? Szukaj nas na Facebook'u i Instagramie. Najnowsze informacje ze świata wydarzeń naukowych i sportowych wyselekcjonowane dla Ciebie.