82 576 21 46 sekretariat@1lo.krasnystaw.pl

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

slider top

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

„Jak nie czytam, jak czytam”

     W ramach akcji „Jak nie czytam, jak czytam” w celu promocji czytelnictwa zaprosiliśmy do naszej szkoły przedszkolaków z Przedszkola Nr 5 im. Bajeczka w Krasnymstawie. Przygotowaliśmy dla nich krótki spektakl na podstawie utworów, które znają i lubią. Następnie uczyliśmy, że książka to przede wszystkim dobra rozrywka, dzięki niej  można się dużo dowiedzieć. Po uczniowskich wystąpieniach każdy z przedszkolaków przeczytał przygotowany przez siebie fragment, rozwiązywał zagadki i rebusy. Miłym akcentem było uhonorowanie wszystkich maluchów łakociami, zakładkami i naklejkami na ulubione książki. Pod koniec spotkania dzieci wraz z wychowawczynią panią Jolanta Gleń i panią bibliotekarką, Tamarą Koterwas udały się do naszej szkolnej biblioteki, by zapoznać się z funkcjonowaniem szkolnej biblioteki.
     Za przygotowanie przedsięwzięcia promującego czytelnictwo wśród najmłodszych należą się serdeczne podziękowania uczniom przede wszystkim z klasy 2b: Klaudii Humin, Julii Łusiak, Joannie Turczyńskiej i Kacprowi Konofałowi.

                

Znajdź nas!