I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

slider top

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Logo

Unsere Angebote

TalentowiSKO 2019, czyli sukces tegorocznego absolwenta Jagiełły

    W ostatni czwartek, 13 czerwca 2019 r.,  w Warszawie w siedzibie Banku BPS odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych w ramach ogólnopolskiego programu TalentowiSKO.
W tej corocznej gali wieńczącej projekt uczestniczył również reprezentant naszego liceum, tegoroczny maturzysta, Michał Szymczyk (III A). Było to możliwe, ponieważ Michał pod opieką nauczyciela podstaw przedsiębiorczości, p. Sylwii Wójcik-Wilkołazkiej, zajął II miejsce w regionalnym konkursie „Inkubator szkolnych biznesów”, którego organizatorem był Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz zrzeszone i współpracujące z nim Banki Spółdzielcze. Nasz uczeń otrzymał nagrodę pieniężną oraz  specjalne wyróżnienie. Konkurs ten obejmował sporządzenie biznesplanu oraz przygotowanie filmu lub prezentacji multimedialnej promującej pomysł opisany w planie biznesowym. Komisja oceniała zarówno kwestie merytoryczne i techniczne, jak również innowacyjność pomysłu i prawdopodobieństwo powodzenia przedstawionego przedsięwzięcia. Celem konkursu było natomiast popularyzowanie wśród młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych pozytywnych postaw związanych z zarabianiem pieniędzy i przedsiębiorczością, a także upowszechnianie postaw racjonalnego gospodarowania pieniędzmi i oszczędzania jako niezbędnego składnika współczesnej gospodarki.

Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce!

Film

Ogłoszenia

 • Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego

  R E G U L A M I Nfunkcjonowania, obsługi

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Klauzula bezpieczeństwa

  Klauzula BezpieczeństwaNiniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu,

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Oferta zakwaterowania w internacie

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru

  Krasnystaw, 31.08.2017 r. Ogłoszenie o rozstrzygnięciu procedury naboru na stanowisko

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Opłaty za korzystanie ze stołówki i internatu

  Opłata za miesiąc Wrzesień 2019 r. wynosi 253,00 złWyżywienie - 198,00

  CZYTAJ WIĘCEJ

#KOCHAMY NAUKĘ

Nasza szkoła

Adres do korespondencji:


I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
ul. Piłsudskiego 50
22-300 Krasnystaw
e-mail: sekretariat@1lo.krasnystaw.pl
telefon (sekretariat): 82 576 21 46
fax: 82 576 00 61

Najlepsi w regione

Jesteśmy w gronie najlepszych liceów w Polsce, najlepszym liceum w powiecie krasnostawskim i jedną z najlepszych szkół województwa lubelskiego w rankingu 2019!

Szukaj nas w mediach społecznościowych

Chcesz być na bieżąco? Szukaj nas na Facebook'u i Instagramie. Najnowsze informacje ze świata wydarzeń naukowych i sportowych wyselekcjonowane dla Ciebie.