Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jagiełło nagradza Gimnazjalistów i Ósmoklasistów!

Opublikowano: niedziela, 10, marzec 2019 15:36


                                                 „Wiedzieć więcej niż wiem,
                                                   Umieć więcej niż umiem.”


     Szczególnie miłym wydarzeniem Dnia Patrona było nagrodzenie gimnazjalistów i ósmoklasistów, którzy swoją wiedzą wykazali się podczas cyklu konkursów przedmiotowych organizowanych przez nasze liceum.
     W związku z przyjęciem przez Senat uchwały ustanawiającej rok 2019 Rokiem Matematyki, konkurs matematyczny został zorganizowany dla gimnazjalistów  i ósmoklasistów.
Gimnazjum
I miejsce – Adam Lasota – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie, opiekun pan Rafał Nowak
II miejsce – Michał Nowacki - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie, opiekun pani Teresa Laskowska
II miejsce – Kacper Szkoda - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie, opiekun pani Teresa Laskowska
III miejsce – Dominik Ambroży - Szkoła Podstawowa w Kraśniczynie, opiekun pani Anna Malinowska- Maniuk
III miejsce – Paweł Płatek - Szkoła Podstawowa w Izbicy, opiekun pani Magdalena Bartosiak
IV miejsce – Franciszek Antoniak -Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, opiekun pani Marzena Bas
Szkoła podstawowa
I miejsce – Aleksandra Pajer - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, opiekun pani Marzena Bas
II miejsce – Ewelina Perestaj - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie, opiekun pani Danuta Hus
III miejsce – Tomasz Karpiński - Szkoła Podstawowa w Izbicy, opiekun pani Magdalena Bartosiak
III miejsce – Maksymilian Rzemiński - Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym, opiekun pani Bożena Rybak  

 

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
I miejsce – Jakub Mrowiński - Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej, opiekun pani Irena Chwała
II miejsce – Mateusz Gawiński - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w  Krasnymstawie, opiekun pani Agnieszka Rybczyńska-Manachiewicz
III miejsce – Kacper Szkoda - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w  Krasnymstawie, opiekun pani Marta Cięciera

Konkurs Biologiczny
I miejsce – Olga Jastrzębska - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w  Krasnymstawie, opiekun pani Barbara Huszcza
II miejsce – Mateusz Gawiński - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w  Krasnymstawie, opiekun pani Barbara Huszcza
III miejsce – Urszula Lasota - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie, opiekun pani Justyna Wolska  

Konkurs z Języka angielskiego
I miejsce – Kacper Szkoda - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w  Krasnymstawie, opiekun pani Dominika Kura
II miejsce – Gabriel Wójtowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w  Krasnymstawie, opiekun pani Dorota Szewczak
III miejsce – Urszula Lasota - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie, opiekun pani Alicja Bojarczuk
III miejsce – Mateusz Gawiński - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w  Krasnymstawie, opiekun pani Dominika Kura

Wszystkim młodszym koleżankom i kolegom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

     Fundatorem konkursowych nagród było Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie, za co serdecznie dziękujemy!  

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

srebrna-liceum 2019

 

   

Facebook  

   
Copyright © 2019 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie