82 576 21 46 sekretariat@1lo.krasnystaw.pl

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

  • Home
  • Uczniowie
  • Sukcesy
  • Udział uczniów w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych - I półrocze

Udział uczniów w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych - I półrocze

ZESTAWIENIE UDZIAŁU UCZNIÓW W KONKURSACH , OLIMPIADACH I ZAWODACH SPORTOWYCH             W ROKU SZKOLNYM 2019/ 2020- I półrocze

PRZEDMIOT : JĘZYK POLSKI

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

szkolny

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKO-KRASOMÓWCZY „W KRĘGU POEZJI GRAŻYNY CHROSTOWSKIEJ" - 2019 ROK

10

Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego: Krystian Mojski,

Kinga Malec, Julia Łusiak

Anna Kosmowska 

Dorota Matysiak

Powiatowy

23.Jesienny Konkurs Recytatorski

1

Małgorzata Chwałek - udział

Anna Kosmowska

Rejonowy

       
         

Wojewódzki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKO-KRASOMÓWCZY „W KRĘGU POEZJI GRAŻYNY CHROSTOWSKIEJ" - 2019 ROK

3

Krystian Mojski – finalista

Kinga Malec – finalistka

Julia Łusiak - laureatka

Anna Kosmowska 

Dorota Matysiak

 

VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki ,,MÓJ ANIOŁ"

12

Karolina Stasak – wyróżnienie

Anna Kosmowska

Dorota Matysiak

Agnieszka Chwaszcz

Magdalena Nadolska

Okręgowy 

II Regionalny Konkurs Pięknego Czytania

1

Natalia Kuter – finalistka 

Anna Kosmowska

         

Ogólnopolski/ centralny/

OGÓLNOGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKO-KRASOMÓWCZY „W KRĘGU POEZJI GRAŻYNY CHROSTOWSKIEJ" - 2019 ROK 

1

Julia Łusiak - wyróżnienie

Dorota Matysiak


PRZEDMIOT : Historia i wiedza o społeczeństwie

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

szkolny

Olimpiada Historyczna

1

Olesya Vasylyk

Anna Patejuk

 

Olimpiada Wiedzy Historycznej

6

Kacper Konofał

Anna Patejuk, Sylwia Wójcik- Wilkołazka, Artur Zaprawa

 

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

8

Dominik Pitucha

Anna Patejuk

 

Olimpiada o Prawach Człowieka

1

Dominik Pitucha

Anna Patejuk

 

Olimpiada Wiedzy o III RP

1

Dominik Pitucha

Anna Patejuk

 

Olimpiada Wiedzy o Prawie

4

Dominik Pitucha, Julia Kołodziej

Anna Patejuk

         

Wojewódzki

Konkurs historyczny Żołnierze Polskiego Państwa Podziemnego w sowieckim łagrze Borowicze 1944-1949

2

5 miejsce Magdalena Bednarczyk,11,Julia Pasieczna

Agnieszka Chwaszcz

 

Mój anioł

1

Angelika Szambelan

Agnieszka Chwaszcz

         
         

Okręgowy 

Olimpiada Wiedzy Historycznej

1

Kacper Konofał

Anna Patejuk

 

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

1

Dominik Pitucha- finalista etapu okręgowego, typowany do etapu centralnego

Anna Patejuk

 

Olimpiada o Prawach Człowieka

1

Dominik Pitucha finalista etapu okręgowego

Anna Patejuk

 

Olimpiada Wiedzy o III RP

1

Dominik Pitucha finalista etapu okręgowego

Anna Patejuk

Ogólnopolski/ centralny/

Matematyczny wszechświat

1

Angelika Szambelan

Agnieszka Chwaszcz


PRZEDMIOT : matematyka

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

Szkolny

Eliminacje do Konkursu Matematycznego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu

49 uczniów


Jeszcze nie ma wyników kto zakwalifikowała się do kolejnego etapu

Katarzyna Nowacka 

Magdalena Bartosiak Maria Pliszczyńska 

         

Ogólnopolski/ centralny/

Olimpiada o Diamentowy indeks AGH

3 uczniów:

Arkadiusz Kłosowski III A

Jakub Szadura III A

Zakwalifikowani do II etapu:

Filip Tarajko IIIA



Katarzyna Nowacka 

 

Konkurs matematyczno- plastyczny „Matematyczny wszechświat”

12 uczniów

Do kolejnego etapu przeszła Martyna Szumska

Maria Pliszczyńska 

Katarzyna Nowacka 

 

Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego 2019/2020                ( WAT)

22 uczniów

Do kolejnego etapu zakwalifikowali się:

  1. Kłosowski Arkadiusz 3a

  1.  Tarajko Filip 3a

Katarzyna Nowacka


PRZEDMIOT : Biologia

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

szkolny

I etap (szkolny) ogólnopolskiego konkursu pt. "Wszczep sobie zdrowie" edycja czwarta. 

29

Zakwalifikowani do etapu II                        (także przeprowadzanego w szkole):

Durczaj Julia,

Chorąbała Kacper,

Karauda Emilia,

Wojtyna Weronika.

Edyta Fidecka

         

Wojewódzki

III Edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego "Grzyby - skarby natury"

23

Jakub Cieliszak został laureatem pierwszego miejsca. Trzecie miejsce zajęła Kamila Startek. Wyróżnienie otrzymał Mateusz Andrzejczak. Oprócz nagrodzonych zdjęć, na pokonkursowej wystawie znalazły się także prace: Julii Strycharczuk, Dawida Lipca i Małgorzaty Matyjas. 

Edyta Fidecka

PRZEDMIOT:  INFORMATYKA

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

Ogólnopolski/ centralny

       
 

XXVII edycji Olimpiady  Informatycznej (październik / listopad 2019) 

3 uczniów (klasa 1AG)

 

Marcin Wilkołazki

 

Międzynarodowego konkursu programistycznego Pix Programming Challenge 2019 (listopad 2019) 

5 uczniów (3 ucz. klasa 1AP, 1 ucz. klasa 1AG, 1 ucz. klasa 2B)

 

Marcin Wilkołazki


PRZEDMIOT : Podstawy przedsiębiorczości

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

szkolny

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

5

 

Sylwia Wójcik- Wilkołazka

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

1

 

Sylwia Wójcik- Wilkołazka

 

Olimpiada ”Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

19

 

Sylwia Wójcik- Wilkołazka

Wojewódzki

Planszowa Gra Ekonomiczna „Czas na Start Up”

4

Gabriela Tomczyk, Jakub Cieliszak, Karol Suchodolski i Wojciech Śledź

Sylwia Wójcik- Wilkołazka

Ogólnopolski/ centralny/

Planszowa Gra Ekonomiczna „Czas na Start Up”

4

Gabriela Tomczyk, Jakub Cieliszak, Karol Suchodolski i Wojciech Śledź

Sylwia Wójcik- Wilkołazka

PRZEDMIOT : geografia

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

szkolny

Olimpiada Statystyczna

2

Matyjaszek Julia I Bg, Filip Chruściel I Ag

Krzysztof Błaszczak

 

XIII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

1

Emilia Choręgiewicz II C (awans do II etapu – 1 luty)

Krzysztof Błaszczak


PRZEDMIOT : język angielski

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

szkolny

Konkurs języka ang. ‘Olimpus’

28

Maciej Pociński, Michał Nowacki, Jakub Wieliczko, Julia Ritkowska

Magdalena Sadowska, Ewa Przybyszewska, Monika Kwiecień

 

44 Olimpiada jezyka angielskiego

ok.15

Filip Tarajko

Ewa Przybyszewska

 

Konkurs języka ang. organizowany przez PWSZ Zamość

31

Filip Tarajko

Ewa Przybyszewska

 

Dyktando języka angielskiego organizowane przez PWSZ Zamość

22

Filip Tarajko

Ewa Przybyszewska

         

Rejonowy

Dyktando języka angielskiego organizowane przez PWSZ Zamość

1

Filip Tarajko

Ewa Przybyszewska


PRZEDMIOT : język hiszpański

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba uczestników

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

Ogólnopolski/ centralny/

       
 

DESCUBRE” Ogólnopolski Konkurs popularyzujący język hiszpański

8

 

Magdalena Szymańska


PRZEDMIOT
: Wychowanie Fizyczne i EdB

etap

Nazwa konkursu/ olimpiady/ zawodów

Liczba ucz

Laureaci / wyróżnieni/ najlepsi

Nauczyciel opiekun

szkolny

Turniej piłki nożnej

64

 

Mirosław Patejuk

II Turniej szachowy „dla niepodległej”

12

 

Marta Grzywna

Szkolny Turniej tenisa stołowego

15

 

Marta Grzywna

Powiatowy

Liga LA dziewcząt

15

I m. drużynowo

Marta Grzywna

Liga LA chłopców

15

II m. drużynowo

Mirosław Patejuk

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

8

II m. drużynowo

Marta Grzywna

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

8

III m. drużynowo

Mirosław Patejuk

Badminton dziewcząt

3

II m. drużynowo

Marta Grzywna

Badminton chłopców

3

I m. drużynowo

Mirosław Patejuk

Szachy drużynowe

5

I m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie indywidualne dziewcząt

6

I m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie indywidualne chłopców

6

I m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie drużynowe dziewcząt

6

I m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie drużynowe chłopców

7

II m. drużynowo

Marta Grzywna

Rejonowy

Badminton chłopców

3

III m. drużynowo

Mirosław Patejuk

Badminton chłopców

3

V m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie indywidualne dziewcząt

5

III m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie indywidualne chłopców

4

III m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie drużynowe dziewcząt

6

IV m. drużynowo

Marta Grzywna

Pływanie drużynowe chłopców

6

IV m. drużynowo

Marta Grzywna

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

8

VI m. drużynowo

Marta Grzywna

Wojewódzki

Pływanie indywidualne dziewcząt

1

XVII m.

Marta Grzywna

Pływanie indywidualne chłopców

2

XIV, XVI m. 

Marta Grzywna

Szachy drużynowe

4

XIV m. 

Marta Grzywna