825762146 sekretariat@1lo.krasnystaw.pl

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie

  • Home
  • Programy EU
  • Platforma e-Twinning

Projekt eTwinning „Sans eau dans l’eau”


        Zadaniem projektu "Sans eau dans l'eau" jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na troskę o środowisko, a w szczególności na dbałość o zasoby wody pitnej. Uczestnicy projektu będą analizować różne zagadnienia dotyczące wody – w kontekście historycznym, geograficznym i społecznym. Strona projektu powstała w celu dokumentowania działań prowadzonych w ramach realizacji projektu Erasmus+ Sans eau dans l’eau! L'eau comme bien précieux sur notre planète: "du particulier à l'universel" (No water in water. Water as a precious resource on our planet. From detail to the general.).
Część z zawartych tam informacji będzie dostępna wyłącznie dla uczestników projektu, ale ze znaczącą większością rezultatów naszych działań będą mogli zapoznać się wszyscy użytkownicy Internetu.

          Zapraszamy Cię na naszą stronę, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat projektu, organizacji uczestniczących lub miejscowości, w których się znajdują:
- Liceo delle Scienze Umane e Linguistico "Danilo Dolci" z Palermo we Włoszech,
- Lumion z Amsterdamu w Niderlandach,
- LYCEE POLYVALENT ALPHONSE BENOIT z L’Isle sur la Sorgue we Francji,
- II L.O. im. C.K. Norwida w Krasnymstawie,
- I L.O. im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie.

        Jeśli interesujesz się ochroną środowiska, ochroną wody pitnej oraz wpływem człowieka na środowisko – zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:
https://twinspace.etwinning.net/128403/home

Informacji będzie przybywać wraz z realizacją projektu.